Ćwiczenia ratownicze odbyły się w Szpitalu Wojewódzkim

Scenariusz przewidywał, że na obwodnicy Mrągowa cysterna przewożąca trującą substancję chemiczną zderzyła się z autobusem przewożącym 25 osób, w tym 15 uczniów. Poszkodowanych w wypadku karetki przywiozły do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego.

Udane warsztaty dla przyszłych rodziców w Szpitalu Wojewódzkim

W ramach XXI Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny w dniach 21-22 maja w Sali audytoryjnej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Olsztynie pod hasłem „Dobry poród” odbyły się wykłady i warsztaty dla przyszłych rodziców.

Puls Szpitala 62

W tym numerze m.in.: O tym jak pacjentka z bardzo poważnym powikłaniem ciąży bezpiecznie urodziła córkę, o działaniach Zespołu do spraw kontroli interakcji i działań ubocznych leków, wizycie w Szpitalu przedstawicieli Rodzin i Przyjaciół Osób z Zespołem Downa “Strzał w 10”

Dni Otwarte Funduszy Europejskich w naszym Szpitalu

Już po raz kolejny wzięliśmy udział w Dniach Otwartych Funduszy Europejskich. W tym roku mieszkańcy mogli zapisywać się na bezpłatne konsultacje kardiologiczne.

Wyróżnienia z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarek i Położnych

Pamiątkowe dyplomy i statuetki otrzymało 26 przedstawicieli tych zawodów ze szpitalnych oddziałów i zakładów podczas konferencji, która 9 maja odbyła się w sali audytoryjnej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Olsztynie.

Zadbaj o zdrowie!

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Olsztynie 10 maja przyłącza się do VI edycji ogólnopolskiej akcji promocyjnej – Dni Otwarte Funduszy Europejskich.

image_pdf