Szpital Wojewódzki najlepszy w regionie i w czołówce krajowej

Pierwsze miejsce w województwie warmińsko-mazurskim i 14 w kraju – tak przedstawiają się osiągnięcia Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Olszynie w najnowszej edycji Rankingu Szpitali przygotowanego wspólnie przez Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia i dziennik „Rzeczpospolita”.

Puls Szpitala 64

W tym numerze m. in.: relacja z uroczystości otwarcia zmodernizowanego Oddziału Okulistycznego oraz pięknej inicjatywie ” Kilometry pomocy”, dzięki której Szpital otrzymał środki na zakup tromboelastografu, aparatu do mierzenia krzepnięcia krwi.

Dr Danuta Markowska doceniona przez pacjentów

Kierowana przez nią Poradnia Lekarza Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym została laureatem w zestawieniu Orły Medycyny 2019 w Olsztynie.

Zmodernizowany Oddział Kardiologiczny uroczyście otwarty

Przecięciem wstęgi przez zaproszonych gości rozpoczęły się w czwartek 24 października uroczystości otwarcia odnowionego Oddziału Kardiologicznego w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Olsztynie.

Pieniądze z licytacji medali siatkarzy dla Szpitala Wojewódzkiego

Na konto Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego trafi 1500 zł uzyskanych z licytacji replik trofeów męskiej reprezentacji, które podarował Paweł Papke, były reprezentant Polski w siatkówce, a obecnie dyrektor sportowy Polskiego Związku Piłki Siatkowej i poseł na Sejm RP.

Uroczyste otwarcie zmodernizowanego Oddziału Okulistycznego

Od przecięcia wstęgi przez zaproszonych gości rozpoczęły się w piątek 27 września br. uroczystości otwarcia odnowionego Oddziału Okulistycznego w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Olsztynie.

Przebudowa systemu telekomunikacyjnego w WSS w Olsztynie

W dniach 5-6.10.2019 r. (sobota, niedziela) będzie trwała przebudowa systemu telekomunikacyjnego szpitala.

Puls Szpitala 63

W tym numerze m.in.: Relacja z konferencji z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarek i Położnych, o europejskiej wymianie menedżerów HOPE i Dniach Otwartych Funduszy Europejskich w naszym Szpitalu.

Domyślne zdjęcie

Diagnostyka tętniaków aorty brzusznej – bezpłatne usg jamy brzusznej

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Olsztynie bierze udział w ogólnopolskim programie bezpłatnych badań profilaktycznych – diagnostyka tętniaków aorty brzusznej.

image_pdf