Idź do treści strony
INFORMACJA 89 53 86 356
CENTRALA: 89 53 86 356, 89 53 86 598

Zakład Patomorfologii z certyfikatem Ministra Zdrowia

Zakład Patomorfologii WSS w Olsztynie jest obecnie jedyną w woj. warmińsko-mazurskim i jedną z 19 jednostek diagnostyki patomorfologicznej w Polsce legitymujących się akredytacją Ministra Zdrowia.

Symbolicznego wręczenia dokumentu Błażejowi Szóstakowi, kierownikowi Zakładu dokonały dyrektor Irena Kierzkowska i pełnomocnik dyrektora ds. jakości Hanna Taraszkiewicz.

- Jesteście Państwo bardzo ważną częścią naszego szpitala - mówiła dyrektor Kierzkowska. - Gratulując tego wielkiego sukcesu życzę Wam dalszego rozwoju zawodowego i wszystkiego najlepszego w życiu prywatnym.

W imieniu pracowników za życzenia podziękował Błażej Szóstak.

W dniach 29 i 30 sierpnia 2022 roku odbyła się wizyta akredytacyjna w ramach projektu Ministerstwa Zdrowia „Wsparcie procesu poprawy jakości w patomorfologii poprzez wdrożenie standardów akredytacyjnych oraz wzmocnienie kompetencji kadry zarządzającej podmiotami leczniczymi".

Minister Zdrowia 24 listopada 2022 wystawił certyfikat akredytacyjny dla Zakładu Patomorfologii WSS w Olsztynie.

Dyrektor Irena Kierzkowska wystosowała do każdego pracownika Zakładu Patomorfologii list gratulacyjny, dziękując w nim m.in. "za wkład pracy w osiągnięcie ogromnego sukcesu, którym jest otrzymanie przez Zakład Patomorfologii naszego Szpitala certyfikatu akredytacyjnego Ministra Zdrowia. (...) Proszę przyjąć słowa najwyższego uznania za dbałość o jakość wykonywania zadań zawodowych" - napisała pani dyrektor.

 

Top