Domyślne zdjęcie

Ograniczenie odwiedzin w oddziale ginekologiczno-położniczym

Ze względu na wzrost zachorowań na grypę oraz COVID-19, w trosce o bezpieczeństwo pacjentek oraz noworodków od 21 grudnia 2022 r. do odwołania, w Oddziale Klinicznym Ginekologiczno-Położniczym wprowadzone zostaje rygorystyczne ograniczenie odwiedzin.

Domyślne zdjęcie

Zapraszamy pacjentów do udziału w badaniu nt. jakości opieki

Zapraszamy pacjentów do udziału w badaniu ankietowym dotyczącym jakości opieki w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Olsztynie.

Mikołajkowe upominki i życzenia dla pacjentek i personelu Oddziału Ginekologii Onkologicznej

Już po raz kolejny panie mogły się cieszyć z podarunków przygotowanych przez Kwiat Kobiecości, organizację pomagającą kobietom zmagającym się z rakiem narządów rodnych.

Puls Szpitala 76

W numerze m.in. o prestiżowym wyróżnieniu dla dyrektor Szpitala Wojewódzkiego, udanej akcji prozdrowotnej oraz nagrodzie dla Szpitala Wojewódzkiego za opiekę poporodową.

Wiele osób skorzystało z porad naszych neurologów podczas akcji w Galerii Warmińskiej

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Olsztynie wziął udział w akcji poświęconej profilaktyce zdrowotnej „Zdrowie pod kontrolą” organizowanej przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny.

Po raz kolejny pracownicy Szpitala uczestniczyli w szkoleniu „Jak postępować z osobą niewidomą i słabowidzącą?”

W dniu 20.10.2022 r. przedstawiciele Polskiego Związku Niewidomych Okręg Warmińsko-Mazurski po raz drugi w tym roku przeprowadzili wśród personelu szpitala szkolenie w zakresie postępowania z osobami niewidomymi i słabowidzącymi.

„Bezpieczny szpital to bezpieczny pacjent”

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Olsztynie jest jedną z dwóch placówek ochrony zdrowia w województwie warmińsko- mazurskim, które zdobyły certyfikat: „Bezpieczny szpital to bezpieczny pacjent” w uznaniu za przestrzeganie standardów opracowanych przez Radę Ekspertów Koalicji na rzecz Bezpieczeństwa Szpitali

Pielęgniarki roku i Szpital roku

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Pani Sylwia Kowalska, pracująca w Oddziale Ginekologiczno- Położniczym naszego Szpitala zdobyła tytuł Położnej Roku, a Pani Agnieszka Napieralska z Oddziału Nefrologicznego tytuł Pielęgniarki Roku! 

Zmarł dr hab. n. med. Andrzej Zawadzki, prof. UWM

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 16 października 2022 roku  odszedł od nas dr hab. n. med. Andrzej Zawadzki, prof. UWM legenda oraz niekwestionowany autorytet w dziedzinie Medycyny Ratunkowej. W latach 2011 – 2019 związany ze Szpitalnym Oddziałem Klinicznym WSS w Olsztynie.   Wieloletni profesor w Katedrze Medycyny Ratunkowej UWM w Olsztynie. Profesor i lekarz, którego cechowała niezwykła charyzma, […]

Europejski Dzień Donacji i Transplantacji

Europejski Dzień Donacji i Transplantacji jest organizowany przez Radę Europy corocznie od 1996 r. w różnych krajach Europy.

image_pdf