Idź do treści strony
INFORMACJA 89 53 86 532
CENTRALA: 89 53 86 356, 89 53 86 598

Oferty pracy / konkursy / staże

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Olsztynie zatrudni na zastępstwo pracownika w Dziale Statystyki i Dokumentacji Medycznej

Wymagane kwalifikacje:

  1. Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ścisłe, np. matematyka, informatyka)
  2. Dobra znajomość programu Excel (umiejętności będą weryfikowane w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej)

Ponadto od kandydata oczekujemy:

  • skrupulatności i dokładności,
  • komunikatywności
  • umiejętności pracy w zespole

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego na adres e-mail: bjastrzebowska@wss.olsztyn.pldo dnia 02.03.2021 r.

Stanowisko-   pielęgniarka
Miejsce realizacji – Gabinet Chemioterapii
Czas pracy – praca w godzinach -7,30- 15,00
Rodzaj umowy – umowa o pracę lub zgodna z  oczekiwaniem pracownika
Kwalifikacje:
•    dyplom uprawniający do wykonywania zawodu pielęgniarki
•    prawo wykonywania zawodu
•    kurs specjalistyczny uprawniający do podawania cytostatyków lub deklaracja ukończenia
Oferty  proszę kierować do  Dziełu Służby Pracowniczej, pokój 44, dsp@wss.olsztyn.pl
Informacji telefonicznej udziela: Hanna Taraszkiewicz z-ca dyrektora ds. pielęgniarstwa tel. 606 582 978

Oferta pracy

Stanowisko: magister farmacji

Wymagane kwalifikacje :
1. Dyplom ukończenia studiów farmaceutycznych .
2. Prawo wykonywania zawodu.
3. Odbyty wymagany staż zawodowy.
4. Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
5. Odpowiedzialność, obowiązkowość, dyspozycyjność
5. Chęć rozwoju i poszerzania kwalifikacji zawodowych.
6. Umiejętność obsługi komputera.

Zakres obowiązków :
1. Przyjmowanie, kontrola dostaw i wydawanie produktów leczniczych i wyrobów medycznych z Apteki szpitalnej.
2. Realizacja zamówień z oddziałów i innych jednostek organizacyjnych szpitala zgodnie z procedurami obowiązującymi w szpitalu.
3. Sporządzanie leków recepturowych.
4. Sporządzanie leków w warunkach aseptycznych ( leki cytotoksyczne i mieszaniny do żywienia pozajelitowego).
Osoby chętne do pracy prosimy o składanie ofert listownie na adres WSS w Olsztynie ul.Żołnierska 18, 10-561 Olsztyn, Kadry

OGŁOSZENIE O NABORZE NA STANOWISKA:

PIELĘGNIARKA, PIELĘGNIARZ,  POŁOŻNA

Wymagania podstawowe:

-dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe

-prawo wykonywania zawodu pielęgniarki, pielęgniarza, położnej

Ponadto oczekujemy od kandydatów:

-sumienności

-dokładności

-gotowości do podjęcia pracy stosownie do oczekiwań szpitala

-umiejętność pracy w zespole

Miejsce wykonywania pracy:

- oddziały

- poradnia POZ

- Zakład Diagnostyki Obrazowej

- blok operacyjny

Oferujemy:

-zatrudnienie na umowę o pracę  lub  na umowę cywilno -prawną (do decyzji kandydata)

- wymiar czasu pracy dostosowany do oczekiwań pracownika

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, prosimy o wysłanie podania lub CV

na adres  dsp@wss.olsztyn.pl   lub złożenie osobiście.

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny

Dział Służby Pracowniczej, pokój 44

ul. Żołnierska 18

10-561 Olsztyn

Informacji telefonicznej udziela: Hanna Taraszkiewicz z-ca dyrektora ds. pielęgniarstwa

tel. 606 582 978

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Olsztynie zatrudni na zastępstwo Pracownika gospodarczego w Aptece szpitalnej

1. Prawo jazdy kategorii B.

2. Zdolności organizacyjne.

3. Dyspozycyjność, odpowiedzialność i rzetelność.

Zakres obowiązków:

1.Transport produktów leczniczych, wyrobów medycznych z Apteki szpitalnej na oddziały szpitalne i inne komórki organizacyjne szpitala.

2. Pomoc przy przyjmowaniu dostaw i wydawaniu sprzętu i wyrobów medycznych z magazynu wyrobów medycznych Apteki szpitalnej.

3. Współpraca z oddziałami szpitalnymi i firmami zewnętrznymi w zakresie monitorowanie dostaw i obiegu dokumentów.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego na adres e-mail: apteka@wss.olsztyn.pl lub złożenie dokumentów w Dziale Służby Pracowniczej do dnia 14 sierpnia 2020 r.

Dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Olsztynie zatrudni na stanowisko:

Palacz - obsługa wytwornicy pary w Dziale Eksploatacyjno - Technicznym w  wymiarze pełnego etatu, system podstawowy.

  • wykształcenie co najmniej średnie techniczne

Pozostałe dokumenty / załączniki

Top