Domyślne zdjęcie

Szczepienia przeciwko COVID-19 w Szpitalu Wojewódzkim

Zapraszamy osoby zatrudnione w podmiotach medycznych, a także pacjentów onkologicznych oraz z upośledzoną odpornością po przeszczepieniach narządów.

Puls Szpitala 71

W tym numerze m.in.: Pracownia Neurofizjologii w Oddziale neurologicznym z nowym wyposażeniem, Patomorfolodzy z naszego szpitala dotrzymują kroku współczesnym standardom, Nowatorski zabieg w Pracowni Hemodynamiki

Unikalna terapia zastosowana przez chirurgów onkologicznych

Oddział Chirurgii Onkologicznej w ścisłej współpracy z Zakładem Radiologii i Diagnostyki Obrazowej rozpoczął unikalną terapię nieresekcyjnych przerzutów nowotworów litych do wątroby.

Akcja – Edukacja – Defibrylacja

Ruszyła kolejna edycja Olsztyńskiego Budżetu Obywatelskiego. Jak co roku mieszkańcy Olsztyna mogą głosować na projekty, których realizacja zależy od liczby oddanych głosów.

Szpital Wojewódzki doceniony za skuteczne radzenie sobie podczas pandemii

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Olsztynie został wyróżniony w prestiżowym konkursie “Sternik. Cała Naprzód” Banku Gospodarstwa Krajowego. Statuetkę i tytuł “Sternik 2020” odebrała dyrektor Irena Kierzkowska podczas uroczystej gali, która odbyła się 3 września w hotelu Anders w Starych Jabłonkach.

image_pdf