Free Joomla Templates by Web Hosting

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Olsztynie

Tyle było dni do utraty tchu...

Na spotkaniu 30 czerwca dyrekcja i pracownicy szpitala podziękowali Stefanowi Barabaszowi zastępcy dyrektora ds. eksploatacyjno-technicznych Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Olsztynie za wieloletnią współpracę. Był to jego ostatni dzień na stanowisku pracy przed przejściem na emeryturę.

Więcej…

 

Sukces Oddziału Ginekologiczno- Położniczego

Ordynator Oddziału Ginekologiczno-Położniczego Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Olsztynie nagrodzony za nową metodę leczenia

Dr n. med. Tomasz Waśniewski odebrał w Warszawie nagrodę za wprowadzenie nowatorskiej metody  umożliwiającej macierzyństwo kobietom poddanym kuracji onkologicznej. Uroczystość odbyła się w pałacu Staszica, siedzibie Polskiej Akademii Nauk.
Wyróżnienie Wojewódzkiemu Szpitalowi Specjalistycznemu w Olsztynie nadało Stowarzyszenie Grupa Robocza na Rzecz Innowacji w Ochronie Zdrowia „za krioprezerwację tkanki jajnika u pacjentek poddanych leczeniu onkologicznemu Oncofercility. To połączenie angielskich słów oznaczających „onkologię” i „płodność”.

Więcej…

 

Akcja poboru krwi w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Olsztynie

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Olsztynie oraz Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Olsztynie zorganizowały akcję poboru krwi, która odbyła się we wtorek 30 czerwca.
W godz. 9-13.30 na parkingu przy Szpitalnym Oddziale Ratunkowym obok głównego budynku WSS przy ul. Żołnierskiej 16 na dawców czekał ambulans, w którym ekipa wyjazdowa RKCiK obsługiwała chętnych.

Więcej…

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 39
Wersje językowe: