Free Joomla Templates by Web Hosting

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Olsztynie

Dzień Diagnosty Laboratoryjnego

 

Nowe zasady oczekiwania w Laboratorium i SOR

Pacjenci chcący skorzystać z usług Medycznego Laboratorium Diagnostycznego naszego Szpitala powinni zaopatrzyć się w bilet z numerem, który można pobrać z automatu w holu głównym szpitala. Numer uprawniający do wejścia do punktu pobrań wyświetli się na dwóch ledowych tablicach: jedna znajduje się w holu głównym, druga przed wejściem do laboratorium. Dzięki takiemu rozwiązaniu pacjenci nie muszą już pilnować swojej kolejki, tylko spokojnie oczekiwać na wizytę na kapach w holu Szpitala.

Więcej…

 

Uroczyste otwarcie Oddziału Transplantologii i Chirurgii Ogólnej w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Olsztynie

Z udziałem Gustawa Marka Brzezina - marszałka województwa, Mariana Podziewskiego - wojewody, parlamentarzystów i przedstawicieli środowiska medycznego Pani Irena Kierzkowska, Dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Olsztynie otworzyła zmodernizowany Oddział Transplantologii i Chirurgii Ogólnej.

Na spotkaniu byli obecni m.in. również prof. Roman Danielewicz, dyrektor Centrum Organizacyjno- Koordynacyjnego ds. Transplantacji „POLTRANSPLANT” oraz dr Andrzej Kobryń, który w listopadzie 2010 r. wraz z zespołem wykonał pierwszą w woj. warmińsko-mazurskim transplantację nerki.

Pani Dyrektor podziękowała wszystkim, którzy przyczynili się do powstania ośrodka transplantologicznego w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznego.

Uroczystego przecięcia wstęgi dokonali: Pani Dyrektor Irena Kierzkowska, Marszałek Gustaw Marek Brzezin, wojewoda Marian Podziewski, dr Leszek Adadyński, ordynator Oddziały Transplantologii i Chirurgii Ogólnej oraz Jarosław Słoma, wiceprezydent Olsztyna.

Więcej…

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 37
Wersje językowe: