Free Joomla Templates by Web Hosting

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Olsztynie

Dbaj o serce

 

GŁOSUJ NA NAJLEPSZYCH!

Trwa X konkurs Najlepszy Produkt i Usługa Warmii i Mazur. W tym roku o statuetkę walczy 36 firm z regionu. Na stronie internetowej telewizji Olsztyn mogą Państwo oglądać prezentacje poszczególnych kandydatów oraz głosować na swoich faworytów.
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Olsztynie bierze udział konkursie w kategorii najlepsza usługa medyczna – szpitale. W tym roku prezentujemy leczenie wewnątrznaczyniowe tętniaków wewnątrzczaszkowych w obrębie tętnic szyjnych i tętnic mózgowych.

Od 2011 r. w Pracowni Badań i Zabiegów Naczyniowych Działu Diagnostyki Obrazowej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego wykonywane są przez radiologów interwencyjnych zabiegi embolizacji wewnątrznaczyniowej tętniaków mózgu. Wprowadzenie wewnątrznaczyniowego leczenia tętniaków mózgu uzupełniło kompleksowość procedur leczenia tętniaków mózgu w WSS, jak również w województwie (do tej pory tego rodzaju zabiegi nie były wykonywane w żadnym ze szpitali w województwie), bez konieczności przewożenia pacjentów do ośrodków klinicznych np. w Warszawie.

Ankieta do głosowania dostępna na stronie:
http://www.tvp.pl/olsztyn

Zapraszamy do głosowania na naszą usługę.

 

Akcja poboru krwi

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 30
Wersje językowe: