Free Joomla Templates by Web Hosting

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Olsztynie

Transplantolodzy z Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego na Olsztyńskiej Nocy Naukowców

Marta Jaworska, regionalny koordynator ds. transplantacji, lek. med. Iwona Podlińska, Koordynator Szpitalny WSS w Olsztynie, anestezjolog i dr n. med. Beata Januszko-Giergielewicz, z-ca ordynatora ds. transplantologii Oddziału Transplantologii i Chirurgii Ogólnej WSS zaznajamiały z tematyką transplantacji uczestników Europejskiej Nocy Naukowców, która w ostatni piątek odbyła się w Olsztyńskiej Szkole Wyższej przy ul. Bydgoskiej w Olsztynie.
Wszystkie spotkania cieszyły się dużym zainteresowaniem słuchaczy, którymi byli uczniowie gimnazjów z Olsztyna i podolsztyńskich gmin. Uczestnicy spotkań zadawali pytania oraz przy pomocy manekina zapoznawali się z wewnętrzną budową człowieka.

P8250476
<<  Strona 1/2  >>
P8250476
P8250478
P8250496
 

Podziękowanie za długoletnią pracę czterem pielęgniarkom oddziałowym

W sali audytoryjnej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego dyrektor Irena Kierzkowska i współpracownicy podziękowali odchodzącym na emeryturę Bożenie Rembiszewskiej, pielęgniarce oddziałowej Klinicznego Oddziału Urazowo-Ortopedycznego i Chirurgii Kręgosłupa, Annie Idzikowskiej, pielęgniarce oddziałowej Klinicznego Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii, Bożenie Rusowicz, pielęgniarce oddziałowej Oddziału Gastroenterologicznego i Alinie Ćwiek, pielęgniarce położnej oddziałowej Oddziału Ginekologiczno-Położniczego.

Dyrektor Irena Kierzkowska z Hanną Taraszkiewicz, zastępcą dyrektora ds. pielęgniarstwa wręczyły bohaterkom uroczystości statuetki w podziękowaniu za długą pracę.

Podczas koleżeńskiego spotkania w środę nie zabrakło wspomnień z kilkudziesięciu lat wspólnej pracy, wzruszających przemówień, bukietów  i życzeń na nowy etap życia.

P8230363
<<  Strona 1/3  >>
P8230363
P8230385
P8230389
 

Warsztaty dla pacjentów ze stwardnieniem rozsianym w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Olsztynie

Fundacja Urszuli Jaworskiej zaprasza na warsztaty dla pacjentów ze stwardnieniem rozsianym w ramach kampanii „SM-Walcz o Siebie", które odbędą się w piątek 16 października 2015 r., początek o godz. 11.
Zapraszamy do sali nr 3 obok bloku operacyjnego w nowym skrzydle szpitala.

Więcej…

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 44
Wersje językowe: