Free Joomla Templates by Web Hosting

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Olsztynie

Delegacja z Obwodu Kaliningradzkiego

We wtorek, 26 lipca 2011 r. Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Olsztynie odwiedzili goście z Kaliningradu. 14-osobowa grupa młodych lekarzy poznawała Szpital od „zaplecza”.
Dr Robert Ejdys, specjalista otolaryngolog zapoznał delegację z pracą oddziału Otolaryngologii i Onkologii Laryngologicznej, z kolei dr Ewa Gawlikowska z funkcjonowaniem Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii. Gościom z Kaliningradu zaprezentowaliśmy również Zakład Medycyny Nuklearnej i Pracownię PET-CT. Dr Jerzy Badowski dokładnie przedstawił sprzęt i aparaturę medyczną, jaką wykonywane są badania na najwyższym poziomie diagnostycznym i leczniczym.

Więcej…

 

Warsztaty psychologiczne

Zapraszamy na warsztaty psychologiczne, zorganizowane przez Polska Unię Medycyny Transplantacyjnej we współpracy z Okręgowa Warmińsko- Mazurską Izbą Lekarską oraz Wojewódzkim Szpitalem Specjalistycznym w Olsztynie, poświęcone zasadom socjotechniki prowadzenia rozmowy z rodziną osoby zmarłej.

>>>Szczegóły zaproszenia<<<

 

Wmurowanie Aktu Erekcyjnego

Ważnym wydarzeniem związanym z inwestycjami budowlanymi jest wmurowanie aktu erekcyjnego. Taka uroczystość miała również miejsce w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Olsztynie. W piątek 15 kwietnia 2011r. został uroczyście wmurowany Akt Erekcyjny budowy bloku operacyjnego i centralnej sterylizatorni.

Więcej…

 
<< pierwsza < poprzednia 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 następna > ostatnia >>

Strona 23 z 35
Wersje językowe: