Idź do treści strony
INFORMACJA 89 53 86 532
CENTRALA: 89 53 86 356, 89 53 86 598

Menedżerki z Anglii i Niemiec zakończyły wizytę w Szpitalu

Louise Philips, dyrektor ds. Zaopatrzenia i Rozwoju Grupy Klinicznej Tower Hamlets w Londynie wraz z Janine Bender, dyrektorem ds. Administracji w Szpitalu Czerwonego Krzyża w Stuttgarcie od 9 maja zapoznawały się z działalnością WSS w ramach programu wymiany menedżerów w Europejskiej Federacji Szpitali HOPE.

Obie menedżerki spotkały się z przedstawicielami działów administracyjnych i technicznych Szpitala. Zwiedzały też szpitalne oddziały. – Nasi rozmówcy byli bardzo otwarci, dlatego dowiedziałyśmy się wielu interesujących rzeczy o Szpitalu i systemie polskiej ochrony zdrowia – mówiły na pożegnalnym spotkaniu z dyrekcją Szpitala, które odbyło się w czwartek 2 czerwca. Louise i Janine wspólnie z Elżbietą Majchrzak-Kłokocką, kierownikiem Działu Zarządzania, Marketingu i Promocji, która koordynowała i organizowała ich pobyt, podzieliły pożegnalny tort.

Dyrektor  Irena Kierzkowska podziękowała Louise Philips i Janine Bender za odwiedziny.

Menedżerki spędzą piątek i sobotę w Warszawie, a w dniach od 6 czerwca do 8 czerwca 2016 r. przedstawią swoje wrażenia podczas finałowej konferencji HOPE Exchange 2016, która odbędzie się w Rzymie. 

Top