Idź do treści strony
INFORMACJA 89 53 86 532
CENTRALA: 89 53 86 356, 89 53 86 598

Badania rezonansowe i tomograficzne w mobilnych pracowniach

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Olsztynie uprzejmie informuje o otwarciu w swoich strukturach Pracowni Rezonansu Magnetycznego oraz Pracowni Tomografu Komputerowego. Obie wchodzą w skład Działu Diagnostyki Obrazowej.

Z dniem 28 lutego 2017 r. kończy się obowiązywanie umowy z firmą Affidea na wykonywanie badań rezonansowych i tomograficznych pacjentów Szpitala. W tym terminie kończy także ważność umowa na dzierżawę pomieszczeń na niskim parterze zachodniego skrzydła budynku głównego Szpitala, gdzie mieszczą się obsługiwane przez Affidea pracownie RM i TK.

Szpital uzyskał kontrakt z NFZ na świadczenie usług ambulatoryjnych TK i MR.

W okresie przejściowym, do czasu  otwarcia obu pracowni w pomieszczeniach budynku głównego szpitala pacjenci będą diagnozowani w mobilnych pracowniach usytuowanych obok Szpitalnego Klinicznego Oddziału Ratunkowego. Łącznik prowadzący do obu pracowni znajduje się pomiędzy wejściem do nowego oddziału nefrologii a SKOR.

Nr tel. do rejestracji 89 5386 375. Przez najbliższe tygodnie wyniki do odbioru w rejestracji na niskim parterze w dotychczasowym miejscu. Informacja także pod nr tel. 89 5386 275. O wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco.

Do końca czerwca planowane jest zakończenie prac adaptacyjnych na niskim parterze budynku głównego szpitala. Po tym terminie pacjenci  będą diagnozowani w zmodernizowanych pomieszczeniach.

Przepraszamy pacjentów za niedogodności i prosimy o wyrozumiałość. 

Top