Idź do treści strony
INFORMACJA 89 53 86 532
CENTRALA: 89 53 86 356, 89 53 86 598

Aukcja charytatywna na rzecz Oddziału Kardiologicznego

Serdecznie zapraszamy do udziału w wyjątkowej aukcji charytatywnej, z której dochód zasili konto Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Olsztynie.

Do wylicytowania repliki dwóch złotych medali z:
- Mistrzostw Świata z 2014 roku w siatkówce mężczyzn, które odbyły się w Polsce. Nasi siatkarze  triumfowali w całym turnieju, po zwycięskim, pamiętnym meczu z Brazylijczykami, których pokonali 3:1.
- Mistrzostw Świata z 2018 roku, które odbyły się we Włoszech i Bułgarii, a Polska Reprezentacja Mężczyzn obroniła tytuł sprzed czterech lat.
Do zestawu dołączone zostanie oprawione zdjęcie z Mistrzostw Świata 2014 roku.
Wracamy wspomnieniami do radosnych chwil, gdy Polska reprezentacja męskiej siatkówki dostarczała nam emocji na najwyższym poziomie, podczas pamiętnych Mistrzostw Świata w 2014 roku rozgrywanych w naszym kraju i Mistrzostw Świata w 2018 roku (Bułgaria i Włochy). Podczas obu turniejów Polska Reprezentacja sięgnęła po złote medale. Teraz Ty możesz poczuć te same emocje licytując medale i pomagając potrzebującym!
Ten fantastyczny zestaw otrzymaliśmy od Pawła Papke – wybitnego polskiego siatkarza, obecnie Dyrektora Sportowego Polskiego Związku Piłki Siatkowej i Posła na Sejm RP. Środki uzyskane z licytacji zostaną przeznaczone na zakup niezbędnego sprzętu. Za uzyskane pieniądze  z licytacji, zostanie zakupione wyposażenie dla Oddziału Kardiologicznego: słuchawki lekarskie (stetoskopy) i aparaty do mierzenia ciśnienia.
Serdecznie zapraszamy do licytacji!

LINK DO LICYTACJI:

https://charytatywni.allegro.pl/medale-mistrzostw-swiata-reprezentacji-siatkowki-i10295218?fbclid=IwAR1SW0j4_BB7pX_UvkaA-S7fptGtLnEAWvxP6GKs57JX-fpHJo6QAU_GWTk

Top